ββββωνφξηηγξγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγγη.jpg

Ένα πετυχημένο πρόγραμμα, όπως το πρόγραμμα etwinning "carpe diem", οδηγεί και σε ένα επιτυχημένο αποτέλεσμα, όπως αυτά που μας έχουν συνηθίσει οι συνεργασίες της κας Αποστολίας Μάμμα, καθηγήτριας Αγγλικών του σχολείου μας, με σχολεία του εξωτερικού.

Στην περίπτωσή μας το αποτέλεσμα και τελικό προιόν της συνεργασίας μας είναι αυτό το ευφάνταστο βιβλίο με εικονογράφηση του μαθητή μας, Παναγιώτη Γραμμέλη, το οποίο είναι αφιέρωμένο στους ονειροπόλους και καλεί τους αναγνώστες του να κάνουν όνειρα και να τα υπηρετούν με αποφασιστικότητα, αφοσίωση, αυτοπειθαρχία και συνεχή προσπάθεια.  Αυτή είναι η μαγική συνταγή που κάνει τα όνειρα πραγματικότητα. Απολαύστε το.

ξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηξηθυθυθυθυθυθυξυγ.JPG