10η και τελευταία συνεδρία με το tipping point. Διατροφολογία αυτή τη φορά μετην κ. Ιωάννα Κοντελέ. Χρήσιμες συμβουλές διατροφής και υγείας για τους εφήβους και πλούσιες πληροφορίες για το επάγγελμα του διατροφολόγου. Εδώ ολοκληρώνεται ένα μέγάλο ταξίδι στον κόσμο των επαγγελμάτων με 10 εξαιρετικούς επαγγελματικούς σταθμούς και 10 αξιολογότατους ανθρώπους. Μια μοναδική εμπαιρία για τους μαθητές της Γ΄ Γυμνασίου. Ευχαριστούμε όλους τους μέντορες για την εξαιρετική παρουσία τους, ευχαριστούμε και την ομάδα του tipping point για την ευκαιρία που μας έδωσε και τη στήριξη που μας παρείχε. Όποια επαγγελματική επιλογή κι αν κάνουν στο μέλλον οι μαθητές μας πάντα θα θυμούνται τους 10 αυτούς εξαιρετικούς ανθρώπους που μας μετάγγισαν την αγάπη τους για το επάγγελμά τους και μας έμαθαν πως όλοι οι στόχοι είναι εφικτοί αρκεί να τους πιστέψεις και να δουλέψεις γι΄ αυτούς. Τους ευχαριστούμε όλους πολύ.

κοντελε_2.JPG

Κοντελε_διατροφολόγος.JPG